Choď na obsah Choď na menu
 


1.kolo

 

 TJ SAV Lamač

 Tigri Ružinov 

8:3 

 Olymp Rača

 HKM YMCA DNV

14:5 

 HBC Kobra DNV    

 Račištorf    

8:8 

 Slávia Právnik

 HBC Greenhorns      

3:0 

 Team Sharks

 Lamač 3

2:3 

 

2.kolo

 

 ŠK Hancop MO&DE

 TJ SAV Lamač 

3:13

 Tigri Ružinov

 Olymp Rača

5:6 

 HKM YMCA DNV

 HBC Kobra DNV          

7:9 

 Račištorf

 Team Sharks

2:7 

 Lamač 3

 Slávia Právnik

0:5k

 

3.kolo

 

 Olymp Rača

-

 Hancop MO&DE

7:0

 HBC Kobra DNV

 Tigri Ružinov

3:1 

 HBC Greenhorns

 Lamač 3

2:4 

 Slávia Právnik

 Račištorf

6:6 

 Team Sharks

 HKM YMCA DNV

12:3 

 

4.kolo

 

 Račištorf

 HBC Greenhorns 

2:1 

 HKM YMCA DNV

 Slávia Právnik

6:7 

 Tigri Ružinov

 Team Sharks

3:5 

 ŠK Hancop MO&DE

 HBC Kobra DNV

7:1 

 TJ SAV Lamač

 Olymp Rača

6:3 

 

5.kolo

 

 Lamač 3

 Račištorf

5:0k

 HBC Greenhorns

 HKM YMCA DNV

13:5

 HBC Kobra DNV

 TJ SAV Lamač

6:5

 Slávia Právnik

 Tigri Ružinov

5:8

 Team Sharks

 ŠK Hancop MO&DE

8:1 

 

6.kolo

 

 Olymp Rača

 HBC Kobra DNV 

9:00 

 TJ SAV Lamač

Team Sharks 

9:00 

 ŠK Hancop MO&DE

 Slávia Právnik

9:00 

 Tigri Ružinov

 HBC Greenhorns

9:00 

 HKM YMCA DNV

 Lamač 3

9:00 

 

7.kolo

 

 HBC Greenhorns

 ŠK Hancop MO&DE

11:00 

 Lamač 3

 Tigri Ružinova

9:00 

 Račištorf

 HKM YMCA DNV

9:00 

 Slávia Právnik

 TJ SAV Lamač

11:00 

 Team Sharks

 Olymp Rača

13:00 

 

8.kolo

 

 HBC Kobra DNV

 Team Sharks

9:00 

 Olymp Rača

 Slávia Právnik

9:00 

 TJ SAV Lamač

 HBC Greenhorns

9:00 

 ŠK Hancop MO&DE

 Lamač 3

9:00 

 Tigri Ružinov

 Račištorf

9:00 

 

9.kolo

 HKM YMCA DNV

 Tigri Ružinov

9:00 

 Račištorf

 ŠK Hancop MO&DE

9:00 

 Lamač 3

 TJ SAV Lamač

9:00 

 HBC Greenhorns

 Olymp Rača

11:00 

 Slávia Právnik

 HBC Kobra DNV

11:00 

 

10.kolo

 ŠK Hancop MO&DE

 HKM YMCA DNV

9:00 

 TJ SAV Lamač

 Račištorf

9:00 

 Olymp Rača

 Lamač 3

9:00 

 HBC Kobra DNV

 HBC Greenhorns

9:00 

 Team Sharks

 Slávia Právnik

13:00 

 

11.kolo

 HBC Greenhorns

 Team Sharks

11:00 

 Lamač 3

 HBC Kobra DNV

9:00 

 Račištorf

 Olymp Rača

9:00 

 HKM YMCA DNV

 TJ SAV Lamač

9:00 

 Tigri Ružinov

 Hancop MO&DE

9:00