Rozpis zápasov
1.kolo | |
ŠK Britanic - HBC Kobra DNV |
6:1 |
TJ SAV Lamač - Vitamíny Pezinok |
10:5 |
Team Sharks - ŠK Hancop MO&DE |
3:4 |
Lamač 3 - Tigri Ružinov |
1:3 |
HBC Greenhorns - HBK Profis |
4:11 |
Olymp Rača - Slávia Právnik |
6:3 |
2.kolo | |
Tigri Ružinov - Olymp Rača |
3:9 |
HBC Kobra DNV - HBK Profis |
9:0 |
Slávia Právnik - HBC Greenhorns |
3:3 |
Vitamíny Pezinok - Team Sharks |
4:9 |
ŠK Hancop MO&DE - Lamač 3 |
6:3 |
ŠK Britanic - TJ SAV Lamač |
6:3 |
3. kolo |
|
HBK Profis - Slávia Právnik |
5:1 |
HBC Greenhorns - Tigri Ružinov |
1:4 |
Team Sharks - ŠK Britanic |
6:3 |
TJ SAV Lamač - HBC Kobra DNV |
19:1 |
Olymp Rača - ŠK Hancop MO&DE |
4:4 |
Lamač 3 - Vitamíny Pezinok |
10:0 |
4.kolo | |
ŠK Britanic - Lamač 3 |
6:1 |
Vitamíny Pezinok - Olymp Rača |
0:5k |
TJ SAV Lamač - Team Sharks |
9:2 |
Tigri Ružinov - HBK Profis |
8:9 |
HBC Kobra DNV - Slávia Právnik |
5:0k |
ŠK Hancop MO&DE - HBC Greenhorns |
8:1 |
5.kolo | |
Olymp Rača - ŠK Britanic | 2:5 |
Lamač 3 - TJ SAV Lamač |
3:5 |
Team Sharks - HBC Kobra DNV |
10:5 |
HBC Greenhorns - Vitamíny Pezinok |
16:2 |
Slávia Právnik - Tigri Ružinov |
0:2 |
HBK Profis - ŠK Hancop MO&DE |
3:9 |
6. kolo |
|
HBC Kobra DNV - Tigri Ružinov | 4:6 |
Team Sharks - Lamač 3 |
5:3 |
TJ SAV Lamač - Olymp Rača |
12:3 |
Vitamíny Pezinok - HBK Profis |
1:8 |
ŠK Hancop MO&DE - Slávia Právnik |
6:3 |
ŠK Britanic - HBC Greenhorns |
11:6 |
7.kolo | |
Olymp Rača - Team Sharks | 10:2 |
Lamač 3 - HBC Kobra DNV |
4:7 |
HBC Greenhorns - TJ SAV Lamač |
3:4 |
Tigri Ružinov - ŠK Hancop MO&DE |
5:10 |
Slávia Právnik - Vitamíny Pezinok |
9:0 |
HBK Profis - ŠK Britanic |
7:11 |
8.kolo | |
Vitamíny Pezinok - Tigri Ružinov | 1:7 |
Team Sharks - HBC Greenhorns | 6:3 |
Lamač 3 - Olymp Rača | 3:3 |
TJ SAV Lamač - HBK Profis | 19:5 |
ŠK Britanic - Slávia Právnik | 2:4 |
HBC Kobra DNV - ŠK Hancop MO&DE | 3:8 |
9.kolo | |
ŠK Hancop MO&DE - Vitamíny Pezinok |
5:0k |
Tigri Ružinov - ŠK Britanic | 2:1 |
HBC Greenhorns - Lamač 3 | 5:6 |
Slávia Právnik - TJ SAV Lamač | 6:9 |
HBK Profis - Team Sharks | 8:9 |
Olymp Rača - HBC Kobra DNV | 7:11 |
10.kolo | |
TJ SAV Lamač - Tigri Ružinov |
9:3 |
Lamač 3 - HBK Profis |
7:4 |
HBC Kobra DNV - Vitamíny Pezinok | 15:2 |
ŠK Britanic - ŠK Hancop MO&DE | 1:4 |
Olymp Rača - HBC Greenhorns | 10:3 |
Team Sharks - Slávia Právnik | 6:3 |
11.kolo | |
HBK Profis - Olymp Rača |
9:10 |
HBC Greenhorns - HBC Kobra DNV | 8:11 |
Slávia Právnik - Lamač 3 | 9:6 |
Vitamíny Pezinok - ŠK Britanic | 0:6 |
Tigri Ružinov - Team Sharks | 3:3 |
ŠK Hancop MO&DE - TJ SAV Lamač | 2:4 |
12.kolo | |
HBC Kobra DNV - ŠK Britanic |
7:1 |
Vitamíny Pezinok - TJ SAV Lamač | 0:5k |
ŠK Hancop MO&DE - Team Sharks | 7:3 |
Tigri Ružinov - Lamač 3 | 6:0 |
HBK Profis - HBC Greenhorns |
7:6 |
Slávia Právnik - Olymp Rača |
6:1 |
13.kolo | |
HBC Greenhorns - Slávia Právnik |
2:8 |
HBK Profis - HBC Kobra DNV | 7:6 |
Olymp Rača - Tigri Ružinov | 5:2 |
Team Sharks - Vitamíny Pezinok | 5:0k |
Lamač 3 - ŠK Hancop MO&DE | 2:6 |
TJ SAV Lamač - ŠK Britanic | 4:5 |
14.kolo | |
Slávia Právnik - HBK Profis |
6:0 |
Tigri Ružinov - HBC Greenhorns | 5:1 |
ŠK Britanic - Team Sharks | 3:3 |
HBC Kobra DNV - TJ SAV Lamač | 8:4 |
ŠK Hancop MO&DE - Olymp Rača | 5:0k |
Vitamíny Pezinok - Lamač 3 | 0:5k |
15.kolo | |
Lamač 3 - ŠK Britanic |
4:5 |
Olymp Rača - Vitamíny Pezinok | 5:0k |
Team Sharks - TJ SAV Lamač | 2:8 |
HBK Profis - Tigri Ružinov | 0:7 |
Slávia Právnik - HBC Kobra DNV | 4:4 |
HBC Greenhorns - ŠK Hancop MO&DE | 2:6 |
16.kolo | |
ŠK Britanic - Olymp Rača |
4:4 |
TJ SAV Lamač - Lamač 3 | 9:5 |
HBC Kobra DNV - Team Sharks | 5:3 |
Vitamíny Pezinok - HBC Greenhorns | 0:5k |
Tigri Ružinov - Slávia Právnik | 2:2 |
ŠK Hancop MO&DE - HBK Profis | 3:3 |
17.kolo | |
Tigri Ružinov - HBC Kobra DNV | 4:4 |
Lamač 3 - Team Sharks | 6:4 |
Olymp Rača - TJ SAV Lamač | 9:5 |
HBK Profis - Vitamíny Pezinok | 5:0k |
Slávia Právnik - ŠK Hancop MO&DE | 2:4 |
HBC Greenhorns - ŠK Britanic | 1:4 |
18.kolo | |
Team Sharks - Olymp Rača |
6:6 |
HBC Kobra DNV - Lamač 3 | 7:2 |
TJ SAV Lamač - HBC Greenhorns | 4:0 |
ŠK Hancop MO&DE - Tigri Ružinov | 5:1 |
Vitamíny Pezinok - Slávia Právnik | 0:5k |
ŠK Britanic - HBK Profis | 8:6 |
19.kolo | |
Tigri Ružinov - Vitamíny Pezinok |
5:0k |
HBC Greenhorns - Team Sharks | 3:6 |
Olymp Rača - Lamač 3 | 9:2 |
HBK Profis - TJ SAV Lamač | 3:8 |
Slávia Právnik - ŠK Britanic | 2:4 |
ŠK Hancop MO&DE - HBC Kobra DNV |
7:6 |
20.kolo | |
Vitamíny Pezinok - ŠK Hancop MO&DE |
0:5k |
ŠK Britanic - Tigri Ružinov |
4:4 |
Lamač 3 - HBC Greenhorns | 7:2 |
TJ SAV Lamač - Slávia Právnik | 7:5 |
Team Sharks - HBK Profis | 6:3 |
HBC Kobra DNV - Olymp Rača | 4:3 |
21.kolo | |
Tigri Ružinov - TJ SAV Lamač | 2:6 |
HBK Profis - Lamač 3 | 4:8 |
Vitamíny Pezinok - HBC Kobra DNV | 0:5k |
ŠK Hancop MO&DE - ŠK Britanic | 3:2 |
HBC Greenhorns - Olymp Rača | 4:8 |
Slávia Právnik - Team Sharks | 3:4 |
22.kolo | |
Olymp Rača - HBK Profis |
10:2 |
HBC Kobra DNV - HBC Greenhorns | 5:0k |
Lamač 3 - Slávia Právnik | 3:0 |
ŠK Britanic - Vitamíny Pezinok | 5:0k |
Team Sharks - Tigri Ružinov | 5:4 |
TJ SAV Lamač - ŠK Hancop MO&DE | 4:7 |